زمان انتشار: 1397/3/8 13:34:37
دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با دانشجویان خوابگاه الزهرا(س)
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در دیدار با دانشجویان خوابگاه الزهرا(س): دانشجویان در اداره خوابگاه مشارکت بیشتری داشته باشند
خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دیدار با دانشجویان خوابگاه الزهرا(س) از تجهیز ۱۴ خوابگاه دانشگاه به یخچال و کتب جدید خبر داد.
به گزارش ایسنا، دکتر آقاجانی که به همراه معاون دانشجویی و فرهنگی و مدیران این معاونت و مدیر روابط عمومی دانشگاه افطار دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان را مهمان سفره دانشجویان خوابگاه الزهرا بود در دیداری صمیمی با دانشجویان در جریان خواسته های آنان قرار گرفت.
گفتنی است در این بازدید ریاست دانشگاه و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از حوزه انتخاباتی شورای صنفی دانشجویان در خوابگاه الزهرا بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند این انتخابات قرار گرفتند.
دانشجویان در این دیدار به بیان دغدغه ها و خواسته‌های خود در محیط خوابگاهی پرداختند و طی آن تعویض یخچال‌های قدیمی و تجهیز برخی اتاق‌ها به یخچال، توسعه فضاهای ورزشی، تنوع در غذاهای توزیعی، محدود بودن فضای اتاق‌های خوابگاه، تجهیز کتابخانه ها به کتب جدید، غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان در خوابگاه‌ها بخشی از مسائل مدنظر دانشجویان بود که در دیدار با رئیس دانشگاه مطرح شد.
دکتر آقاجانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در این نشست ضمن دستور پیگیری موارد درخواستی دانشجویان به مسئولان مربوطه، در خصوص تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی به یخچال و همچنین نوسازی منابع کتابخانه ها در خوابگاه های دانشجویی قول مساعد داد.
وی همچنین خطاب به معاون دانشجویی دانشگاه خواستار مشارکت بیشتر دانشجویان در اداره خوابگاه‌ها شد و عنوان کرد: دانشجویان به عنوان افرادی با انگیزه و همچنین ارکان اصلی خوابگاه ها باید در کنار مسئولان به اداره خوابگاه ها و برقراری نظم کمک کنند.
دکتر آقاجانی محیط دانشجویی و زندگی در خوابگاه را تجربه ای متفاوت و فرصتی ارزشمند دانست که دانشجویان می‌توانند در این مدت به خودسازی و تمرین مهارت های زندگی و فعالیت های اجتماعی بپردازند.
شایان ذکر است رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و هیأت همراه در ادامه با حضور در اتاق های دانشجویان از نزدیک با آنان دیدار و از امکانات و شرایط موجود بازدید کردند.
انتهای پیام